понеділок, 28 липня 2014 р.

Із зарплати піде 1,5% на Збройні Сили. Може більше?

Уряд на педагогах не буде економити, але заплатимо 1,5% на армію

28.07.2014 16:28
Важкі фінансові умови в результаті провкедення АТО на сході України змушують уряд скоротити бюджет. Вже яукий день в суспільтві обговорення питання щодо урізання зарплат бюджетників. 
Уряд України також пропонує скоротити витрати на утримання всіх контролюючих органів і інспекцій на 70%. Глава уряду Арсеній Яценюк  зазначив, що зараз в Україні "близько восьми десятків різного роду інспекцій, контролюючих інстанцій, установ, які в основі своїй гроші збирають тільки собі в кишеню, а не для Державного бюджету, і точно ніяким позитивним чином не впливають на розвиток української економіки".
Найбільше відчують на своїх гаманцях зменшення зарплат високопосадовці.  Народні депутати України і члени Кабінету Міністрів – всі будуть сидіти на голому окладі. Це мінус 400 мільйонів гривень по центральних органах виконавчої влади, повідомив Аресній Петрович на брифінгу в понеділок, 28 липня. 
Кабінет Міністрів не скорочуватиме соціальні витрати та заробітні плати Незважаючи на те, що через війну на Сході України витрачаються мільярди гривень, "що через присутність російських терористів і російської армії на кордонах України і всередині України іноземні інвестори звернули свою активність і очікують стабілізації ситуації", Уряд України знайшов можливість не зменшувати соціальні витрати, "не скорочувати фактичний розмір заробітних плат, не відправляти всіх у неоплачувані відпустки, а залишити рівень соціального забезпечення, який був", розповів Премєр-міністр. 
Середня заробітна плата учителіву середній освіти складає 2500 гривень. Молодий учитель, після магістратури, має базовий оклад у розмірі 1474 гривні. Це лише на пару сотень гривень більше, аніж отримують шкільні техпрацівники.

Він зазначив, що в проекті змін до Державного бюджету України уряд пропонує додаткове фінансування для українських Збройних Сил, Національної гвардії і всіх задіяних в антитерористичній операції у 9,1 мільярда гривень. Окрім того, проект змін до Держбюджету передбачає виділення окремо мільярда гривень на соціально-економічний розвиток регіонів.

Також уряд пропонує заборонити проведення всіх видів перевірок, окрім Державної фіскальної служби і тих перевірок, які потребують безпосередньо персонального рішення Уряду.

Проект змін до Держбюджету передбачає введення тимчасового податку - військового збору в розмірі 1,5% додатково до податку на доходи фізичних осіб. Цей тимчасовий податок вводиться лише до кінця поточного року.

"Цих 1,5% будуть напряму йти на фінансування Збройних Сил", - зазначив Яценюк.


Детальніше тут: http://gritsenko-andrij-petrovich.webnode.com.ua/news/uryad-na-pedagogakh-ne-bude-ekonomiti%2c-ale-zaplatimo-1%2c5%25-na-arm%d1%96yu/

Немає коментарів:

Дописати коментар